GoForFit.se
Smoothie 🐉 Drakfrukt, nötter & bĂ€r
[ Detta Àr en annons för Bodystore.com & innehÄller annonslÀnkar ]
Draktfrukt mÄste vara den vackraste frukten som finns? För inte kan det finnas nÄgon annan frukt som Àr sÄ hÀrligt fÀrgsprakande samtidigt som den har ett sÄ pass vackert innehÄll? SÄhÀr sÄg det ut en av dagarna nÀr jag bjöd Josefine pÄ frukost i helgen! En varsin smoothiebowl och en fruktbricka. Smoothien gjordes pÄ diverse frysta ingredienser, proteinpulver och acaipulver. Topping bestod av fÀrska frukter & bÀr samt gojibÀr, mullbÀr, cashewnötter, rostade kokosflakes, bipollen och en stor klick jordnötssmör i vanlig ordning. Och  - syrener. SÄ fint som dekoration och helt och hÄllet Àtbart. 
Brukar du ocksĂ„ toppa dina smoothies med extra allt? Denna vecka kan du fynda frön, bĂ€r & nötter! Vad sĂ€gs som nĂ„gra favoriter sĂ„som gojibĂ€r, mullbĂ€r, cashewnötter & mandelsmör? Tonvis med annat ocksĂ„ sĂ„klart, frĂ„n chiafrön till torkade blĂ„bĂ€r, allt minst 30%. Om du Ă€lskar toppings lika mycket som mig Ă€r det ett hett tips att passa pĂ„ och fynda. Klicka HÄR för att komma till kampanjen.
// Smoothies with tons of toppings - lots of them on campaign right now here. 
corneliaeriksson.blogg.se

Mums! Blir sÄ himla sugen av dessa bilder, sÄ fina och det syns verkligen hur gott det Àr. Blir glad av alla fÀrger <3

Svar: Tack snÀlla :* Ja, det var verkligen magiskt gott!
GoForFit

Josefin Nilsson

Men wow vad gott det ser ut! Hade ocksÄ velat börja min dag sÄ :)

Svar: Tack sÄ mycket :D
GoForFit

Emma Engström

Ser magiskt gott ut! Man blir sÄ glad av alla fÀrger! :D

Svar: Taaack :D
GoForFit

Hannah H

Wow vilka fÀrger. ser jÀtte gott ut alltsÄ =)

Svar: Tack :D
GoForFit

madabouttea.se

Men MUMS sÄ gott det sÄg ut!!

Svar: Tack sÄ mycket :*
GoForFit

Netti Starby

SĂ„ himla fint du har gjort och bra tips! :-D Kramis

Svar: Tack :D Kram
GoForFit

Beauty Maniac

Ser sÄ vacker ut, hade inte ens velat Àta och förstöra det om min smoothiebowl sÄg ut sÄ!

Svar: Tack snÀlla :* Haha, Àr man hungrig hugger man gÀrna in hur fint det Àn Àr ;D
GoForFit

Matilda Berlin

Men alltsÄ HERRE vad gott!! Mums!!! <333

Svar: Jaaa, sÄÄÄÄ gott! :** <3
GoForFit

Liselotte Johansson

Vilka hÀrliga bilder. Det ser jÀttegott ut. Det var lÀnge sedan vi Ät drakfrukt. I morgon blir det fruktsallad med svenska jordgubbar. Det Àr inte sÄ dumt det heller. Ha en fin helg.

Svar: Tack snÀlla :D Mmm, det lÀt magiskt gott hördu :D
GoForFit

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress