GoForFit.se
At the hotel.
Framme och incheckade på Radisson Blu Riverside i Göteborg. Hur fint som helst, älskar det verkligen! Mycket bra betyg från mig. Ovan har ni tre bilder från när vi precis anlänt - självklart med en kopp kaffe i högsta hugg ;) Vi fick ett rum på 10e våningen, med andra ord fantastisk utsikt. Hotellet har även en grym spaavdelning på högsta våningen (precis ovan oss), ska se till att knäppa av lite bilder när vi är där inne och relaxar vid nästa tillfälle. Och ett gym fanns också såklart, som vi dock inte var mycket att ha... Blev nog årets sämsta ryggpass där igårkväll, haha. Jaja, vi är inte här för att gymma utan för att njuta och ta det lugnt :) Idag väntar en dag på stan - shopping, shopping och ännu mer shopping ;) 
// At hotel Radisson Blu Riverside in Gothenburg.
Twiggy Lundberg

Wow, så härligt! :)

Svar: Verkligen :)
GoForFit

ISA

åh kul med en liten tripp! och sjääälvklart ska kaffet vara med <3

Svar: Ja, alltid mysigt att komma iväg lite :) Kaffet är mycket, mycket viktigt, klart det ska vara med, haha ;) ♥
GoForFit

Diana Doss

Gillar väggen! Ser ut att vara lite annorlunda inredning än de flesta vanliga hotell :)

Sv: Nej det är nog sant... Skulle bara kännas så taskigt att typ göra allt jag kan för att få till att träffa alla andra, och sen inte vilja träffa honom.. Ska träffa honom idag men vet inte vad vi ska göra för det finns typ inget att göra här :P det enda jag hittade på Google var restauranger och jag har precis ätit frukost x)

Svar: Ja, det var det. Var väldigt nybyggt hotell, otroligt fräscht, stilren men samtidigt väldigt unik inredning :)
GoForFit

Anonym

Snygg lampa

Svar: Haha! ...tack?
GoForFit

Kattis

Fina du! :)

Svar: Ska du säga :* Tack!
GoForFit

Diana (La Madre)

Alltså det låter ju underbart, shopping, shopping, shopping. YES please! Synd att träningspasset vart kass men som du sa, bättre att komma dit och chilla lite kanske? Ha det underbart. :)

Svar: Haha, det var det :)) Ja, men precis, vi var ju trots allt där för att bara ha det skönt :)
GoForFit

Fani

Snygging! Snacka om grymt bra form du är i alltså!

Svar: Men åh, tack så jättemycket fina du! :))
GoForFit

Beatrice Jakobsson - Fotograf

Åååå vad mysigt med hotell! :)

Svar: Väldigt :)
GoForFit

Maria

Ser jättehärligt ut!

Svar: Var det verkligen :)
GoForFit

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress